Kim jesteśmy

   

Sieć nie jest istotą żywą i potrzebuje człowieka, by wykorzystywał jej możliwości. Nasza firma powstała z kilkunastoletniego doświadczenia w pracy z tym narzędziem. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować usługi na wysokim poziomie. Wzrost sprzedaży naszych Klientów - to nasz główny cel.

Tylko profesjonalne i uczciwe podejście do partnerów biznesowych oraz dbanie o dobro Klienta pozwala utrzymać status wiarygodnego i solidnego partnera. To one sprawiają, że ilość Klientów korzystających z naszych usług stale rośnie.

Pracujemy solidnie i rzetelnie. Nie obiecujemy niemożliwego, nasza praca na każdym etapie jest przejrzysta. Polecamy narzędzia i rozwiązania, które przynoszą efekty i są dostosowane do budżetu. Rozmawiamy, zadajemy pytania i analizujemy - po to, by przygotować optymalną ofertę dla Ciebie.

Ciągły rozwój jest dla nas ogromnie ważny dlatego czynni rozwijamy nasze umiejętności. Posiadamy certyfikat ISO 9001, Kartę Młodego Przedsiębiorcy. Dodatkowo jesteśmy członkami Klastra Wiedzy oraz Klastra Innowacyjnych Systemów dla Branży Turystycznej.


Siedziba

   

W związku z rozwojem swojej działalności w roku 2014 firma podjęła decyzję o zakupie nieruchomości na swoją siedzibę. Budynek znajduje się przy ulicy Wiśniowej. Jego całkowita powierzchnia to ok. 360 metrów kwadratowych.

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, dlatego tak ważne dla nas jest to, abyś mógł poznać ludzi, którzy pracują dla Ciebie. Najważniejsze są dla nas relacje, a nic tak dobrze nie wpływa na relacje, jak wspólna kawa. Dlatego zapraszamy Cię serdecznie na pyszną kawę.Serwerownia

   

Mestengo jest jedną z niewielu firm posiadających własną serwerownię. Latami wynajmowaliśmy serwery zewnętrznie, więc wiemy, jak bardzo problematyczny może być kolejny zewnętrzny dostawca. Ograniczony dostęp w przypadku problemów i ciągłe „czekanie” to tylko niektóre problemy, z którymi zarówno my, jak i Państwo prawdopodobnie stykali się w przypadku serwerowni zewnętrznych. Posiadanie własnego centrum danych umożliwia nam szybkie zajmowanie się ewentualnymi problemami oraz oddelegowanie do tych zadań tak dużego zespołu technicznego jak tylko potrzeba. Ponadto pozwala nam to na elastyczność względem naszych partnerów biznesowych. Większość firm zajmujących się marketingiem internetowym nie jest w stanie zapewnić sobie własnej serwerowni, my jesteśmy. Najważniejszymi atutami naszej serwerowni są:

  • Polska lokalizacja
  • 99,9% dostępności
  • Zabezpieczenia energetyczne
  • Całodobowa opieka techniczna oraz monitoring
  • Bezpieczeństwo pomieszczeń oraz klimatyzacjaInformacje prawne

   

Informujemy, że prezes zarządu - Krystian Siemiński - posiada rozdzielność majątkową.

W małżeństwie Krystiana Siemińskiego obowiązuje ustrój rozdzielności majątkowej małżeńskiej na podstawie umowy majątkowej małżeńskiej z dnia 1 lutego 2010 roku Repertorium A numer 326/2010 ustanowionej przed notariuszem Radosławem Wiśniowskim w Kancelarii Notarialnej w Rzeszowie przy ulicy Hetmańska 1.

Copyright © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Mestengo.